Strona główna
W KRAINIE BAJEK- FESTYN RODZINNY
W środę, 17 czerwca, w naszym przedszkolu zapanowała iście baśniowa atmosfera. Wszystko to za sprawą festynu rodzinnego, który tym razem odbył się pod hasłem „W Krainie Bajek”. Przepięknie udekorowany ogród od samego początku tętnił życiem i szybko zapełnił się całymi rodzinami, gotowymi na wspólną zabawę. Swoją obecnością zaszczyciła nas również Wójt Gminy Pawłowice, pani Joanna Śmieja.
Po powitaniu wszystkich gości przez panią wicedyrektor Anetę Goszyc- Walczak nadszedł czas na pierwsze wielkie emocje na scenie. Program artystyczny rozpoczęły nasze przedszkolaki, które radosnym śpiewem piosenki „Witajcie w naszej bajce” wprowadziły wszystkich w magiczny klimat. Tuż po piosence na zebranych gości czekała niespodzianka czyli bajkowe widowisko! W opowieść o „Jasiu i Małgosi” wcielili się pracownicy naszego przedszkola! Doskonała gra aktorska kadry, ogromny dystans do siebie i masa humoru
BEZPIECZEŃSTWO W CZASIE WAKACJI
Zbliżają się wyczekiwane wakacje – czas beztroskiej zabawy, podróży i odpoczynku na świeżym powietrzu. Dla nas wszystkich priorytetem jest, aby ten letni czas minął dzieciom radośnie, ale przede wszystkim bezpiecznie. Z myślą o tym, dzielimy się z Państwem najnowszym, numerem gazetki „Profilaktyka”.
SŁODKIE WSPOMNIENIA GRUPY JEŻYKI
16 czerwca dzieci z grupy ,,Jeżyki' wybrały się na pyszne lody. Było to wyjątkowe wyjście, które stało się pięknym zwieńczeniem wspólnie spędzonych lat w przedszkolu. Podczas spaceru i słodkiego poczęstunku nie brakowało uśmiechów, rozmów oraz radosnej atmosfery. Dzieci miały okazję jeszcze raz spędzić razem beztroskie chwile, ciesząc się swoim towarzystwem i wspomnieniami z przedszkolnych lat. Przed naszymi starszakami już wkrótce nowe wyzwania i szkolne przygody, dlatego tym bardziej cieszymy się z każdej okazji do wspólnego spędzania czasu.
ZAGRODA POD KOPYTKIEM- WYCIECZKA GRUPY WRÓBELKI I JEŻYKI
11 czerwca dzieci z grupy „Wróbelki” i „Jeżyki” wybrały się na wycieczkę autokarową do „Zagrody pod Kopytkiem” w Dzimierzu. Podczas pobytu miały okazję z bliska poznać zwierzęta tj.: alpaki, osiołki, konie, kozy, emu, kangura i wiele innych. Dowiedziały się wielu ciekawostek na temat ich życia oraz sposobów opieki nad nimi. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem obserwowały mieszkańców zagrody, karmiły je oraz uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych przygotowanych przez gospodarzy. Podczas warsztatów samodzielnie wykonały alpaki z futra zwierząt, które następnie zabrały ze sobą do domów. Dzięki wycieczce dzieci zdobyły nowe doświadczenia, poszerzyły wiedzę przyrodniczą oraz uczyły się szacunku do zwierząt i pracy na wsi. Wyjazd dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji, radości i niezapomnianych wspomnień
FESTYN RODZINNY ZMIANA TERMINU
DRODZY RODZICE
Z uwagi na niekorzystne warunki pogodowe festyn rodzinny zostaje przeniesiony
na środę 17 czerwca w godz. 16:00-19:00Zapraszamy serdecznie
DMUCHAŃCE W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM
2 czerwca w naszym ogrodzie przedszkolnym zrobiło się niezwykle gwarno, kolorowo i skocznie! Wszystko za sprawą wyjątkowej niespodzianki – ogromnych, dmuchanych zjeżdżalni, które czekały na nasze przedszkolaki.
Dzieci ze wszystkich grup mogły wyszaleć się na dwóch tematycznych konstrukcjach: wie
REKRUTACJA 2026/2027
Galeria zdjęć
- brak danych
Mapa
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 296539