Przed 6-latkami uczęszczającymi obecnie do grupy 7 „Liski” od września pojawia się nowe wyzwanie - nauka w szkole podstawowej. Aby lepiej przygotować się do tego etapu, dnia 13 – go czerwca przedszkolaki wybrały się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Pukowca. Dzięki uprzejmości Pani Ewy Gargol – wychowawcy klasy III c oraz uczniów, przedszkolaki zobaczyły bardzo ciekawą lekcję pokazową oraz wzięły w niej bezpośredni udział. Tego typu przedsięwzięciu bardzo 6-latkom się podobało, zachęciło także dzieci do pójścia już za 3 miesiące do szkoły : )
Składamy serdeczne podziękowania wychowawcy oraz uczniom kl. III c, za tak miłe przyjęcie.